Ук
Українська мова
02.09.2022 12:04
Решено

.(Відредагуйте речення. читаючи роман, у моїй уяві постав образ генія.).

.(Відредагуйте речення. читаючи роман, у моїй уяві постав образ генія.).
Лучшие ответы
Qwerty3111
5
4,8(81 оценок)
02.09.2022 15:56

Когда я читал роман, у моїй уяві постав образ генія переведите начало предложения на украинский)

РОДЯ45
8
4,6(2 оценок)
02.09.2022 12:12
Близько двох тисячоліть приваблює до себе увагу і зачаровує відвідувачів знаменита "Софієвка". Цей прекрасний парне на скелястий берегах річки Каменка з природними дубовими лісами . Гармонійне поєднання пейзажів з оригінальними і художніми творінням дозволив створити єдиний парковий комплекс . В паркі ростуть декоративні форми бука, дуба , каштана ,клена , софори японської , кам'яного дерева . Парк рясніє різноманітними декоративними , гарно квітучими чагарниками . Справжнє диво парка -гроти . Самий великий із них вирубаним в велетенській скалі . Шум падаючої води в кутку гроти нагадує удари грому , від чого грот і отримав назву Громовий .тривожним почуттям страху входиш в грот Страху , утворені величезною нависаючою гранітной брилою , яка викликає у відвідувача почуття страху . В готі Діани зачаровує дзюрчання підземного джерельного джерела , нагадує дзюрчанням арфи . В центрі парка ставок із штучним островом . Овальної форми остров , з'єднаний з березами містком , весь покритий деревами і кустами . В парку встановлені чудові скульптури з білого мармуру . Парк "Софіївка " сьогодні улюблене місце відпочинку .
Aizirek02
3
4,7(1 оценок)
02.09.2022 16:49

ответ: Фінансові компанії мобілізують кошти шляхом випуску акцій та облігацій і використовують виторг від їхнього продажу для надання позик.

Стан фінансових компаній в посередницькому фінансовому процесі можна описати наступним чином: вони позичають величезні суми, а дають позики у малих сумах.

Відмітною рисою фінансових компаній є те, що, порівняно з комерційними банками, їхня діяльність ніким не регулюється.  

Урядом встановлюються максимальні суми позик, що надаються індивідуальним споживачам, проте не існуює жодних обмежень на відкриття відділень.

Розрізняються наступні види фінансових компаній: фінансові компанії, які надають позики для покупки товарів в дрібних торговців чи виробників.

фінансові компанії, які надають позики для покупки окремих товарів.

фінансові компанії, які викуповують дебіторську заборгованість фірми.​

Объяснение: 1. Продаж - чоловічого роду.

2. Нема положення, є стан. Слідуючого чину не існує, є наступний. Брати взайми - калька; українською - позичати. Не громадний, а величезний. Не займ, а позика. Не у порівнянні з, а порівняно з.

Присоединяйся к нам!
Или зарегестрируйтесь
Уже есть аккаунт? Войти