+Gushkaa

Твір на тему книга вчить як на світі жить

Ответы 1

Ответ
0,0/5
Ответ разместил: art13gus
+
Доступ после просмотра рекламы
Ответы будут доступны после просмотра рекламы

Безмежна сила книги. Без неї людина слiпа. Книга вiдкриває перед людьми великий свiт. Протягом усього жиiття ми звертаємося до книжки. Згадайте свою улюблену першу книжечку, коли ще ви були зовсiм малень-кими i не вмiли читати, а вже iз задоволенням розглядали малюнки, впiзнавали улюблених героїв, складали про них цiкавi iсторiї.

І коли вже навчилися читати,— масте змогу самi поринути у захоплюючий свiт книг. Тому, що книги — вашi друзi. Вони здатнi викликати великi почуття, глибокі переживання.

— Як ви думаєте, чи завжди iснували книги?

— Давним-давно книг не було на землi, люди не вмiли ні читати, нi писати. А для того, щоб передавати iнформацiю, вони малювали малюнки на стiнах печер. Пізніше люди почали писати на глинi, яку потiм сушили та випалювали на вогнi. Проте, такi «книжки» були дуже важкими i незручними. Згодом люди навчилися робити книги з тонкої телячої шкiри. На виготовлення такої книги потрiбнi були шкури з цiлої череди телят. Тому такi книги були дуже дорогими i їх могли собi купити тiльки багатi люди. Отже, потрiбно було шукати дешевий та простий матерiал для книг.

В Африцi вздовж рiчок є густi заростi болотяної рослини папiрусу. Спочатку його використовували лише на будiвництвi. А згодом додумались так обробляти волокна рослин, що почали виготовляти з них папiр. Вiдтодi з’явилися сувої з папiрусу. Писати на них було зручно, але через декiлька років такий сувiй ламався та розсипався.

Справжнiй папiр, на якому пишуть i сьогоднi, люди навчилися виготовляти двi тисячi рокiв тому. Першi книги були рукописними, тому одну книжку часом писали по кiлька рокiв.

За часiв Київськоi Русi Князь Володимир Святославович вiдкривав школи, спецiальнi майстернi, де переписували книги. А за часiв князя Ярослава Мудрого у Києві при Софiївському соборi була заснована перша у Київськiй Русi бiблiотека.

У ХIII столiттi в Європi навчилися виготовляти папiр. В серединiXIV столiтгя в Нiмеччинi запрацював перший у Європi друкарський верстат майстра Йоганна Гутенберга. Вiдтодi друкарнi з’явилися в iнших країнах.

Першодрукарем в Українi був Іван Федоров. За своє життя вiн видрукував лише кiлька книжок. Серед яких є i перший слов’янський «Буквар».

Ось така iсторiя виникнення книги. Тепер книга — всюди поруч iз нами. Вона — ваш друг i порадник.

 

Другие вопросы по Українськой мове

Категория
Українська мова, annachanskp06yi3
Спільнокореневі слова до слів зброя і место...
Ответов: 2
Категория
Українська мова, romashkoremrmber
Напишіть невеликий нарис у художньому стилі "осінній дощик".у нарисі використовуйте односкладні безособові та неповні речення...
Ответов: 2
Категория
Українська мова, Nechta555
Будівництво будівельник будівля будова будувати разобрать по частям слова, ....
Ответов: 2
Категория
Українська мова, тиматимуша
Скласти невелику розповидь" космонавти в відкритому космосі" використовуючи слова: вирішив,пішов,стомився, зупинився,присів,відпочив,повернувся...
Ответов: 4
Категория
Українська мова, Golinskaya2002a
Написати твір про ромашку в науковому стилі.5-7 речень....
Ответов: 4
Категория
Українська мова, дагаыоукм
Твір на тему чим приваблюе мене моя школа!...
Ответов: 2
ИП Астанов Олег Владимирович, 123022, Москва, 2-ая Звенигородская 11, ОГРН ИП 321774600791769, ИНН: 771475340879