+yanshin4961

Твір на тему "що означає бути сучасним"

Ответы 1

Ответ
0,0/5
Ответ разместил: zarinatrofemova63
+
Доступ после просмотра рекламы
Ответы будут доступны после просмотра рекламы

Якби хтось прихованою камерою зняв фільм про один день нашого класу.А потім цей фільм розмістив би в Інтернеті, цікаво, змогли б користувачі Інтернету визначити, чи сучасні наші дівчата та хлопці, чи вони з XX століття? Ось я й подумав: що означає «бути сучасним»? За якими такими прикметами можна визначити, представниками якого часу є мої однокласники і я?

По-перше, почнемо із зовнішнього вигляду хлопців. У Руслана Бесєдіна, який сидить поряд зі мною за партою, довге волосся. Але такі зачіски мої однолітки носили й раніше, цим нікого не здивуєш. Що ж до одягу - нічого особливого не має: джинси, светрик, кросівки.

По-друге, звернемо увагу на деталі. Головне - майже у кожного - мобільний телефон. Кого зараз здивуєш позивними мобільного на уроці? Учителі, звісно,  забороняють користуватися телефоном під час уроку, і учні відключають телефони, та все ж коли-не-коли хтось і порушить заборону.

По-третє, на перерві хтось слухає плейєр, хтось списує завдання на урок, яке має бути - не встиг вдома або не зміг зробити; хтось іде до їдальні. Тут, мабуть тільки плейєр є ознакою нашого часу. Я, звісно, міг би сказати ще про комп’ютер. Наша школа підключена до Інтернету і може пишатися двома комп’ютерними класами. Але я вважаю, що це тільки зовнішні деталі, які вказують на час знятих подій.

 Що ж означає «бути сучасним»? Я вважаю, річ не в мобільному телефоні, і не в комп’ютері, а в тому, що, маючи все це, ми не втратили здатності співпереживати іншим людям, плакати над оповіданням І. С. Тургенєва «Муму», бути чесними, вміти дружити, не зраджувати товаришів, домагатися поставленої мети своєю сумлінною працею.

Такі якості були притаманні людям, які жили і в XX, і в XIX столітті. А хіба створені  старшим поколінням шедеври архітектури, музики, живопису, літератури не сучасні? Сучасний талант. І завжди будуть сучасними доброта і порядність.

Отже, дивлячись на екран комп’ютера, треба доходити висновків про героїв і сюжету не за зовнішніми ознаками і навіть словами, а за їхніми вчинками.

Другие вопросы по Українськой мове

Категория
Українська мова, kaleriyamakarova06
Твір-мініатюра "чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять"....
Ответов: 3
Категория
Українська мова, sofyachukarova
Непорушно стоять дерева загорнені в сутінь.(розтавити розділові знаки в реченні і морфологічний розбір слова непорушно)...
Ответов: 3
Категория
Українська мова, vusalffaruxov
Іть написати діалог,на любу ! будьласка...
Ответов: 4
Категория
Українська мова, erkisha
Добрати споріднені слова до слів: знати, питати, читати...
Ответов: 4
Категория
Українська мова, itszhamilya1
Смислові відношення зіставлення або протиставлення что...
Ответов: 4
Категория
Українська мова, gilmuhanovazilya
Запиши кількість звуків і букв у словах. дзві запиши слова поділяючи их для переносу. сиджу, кукурудза, походжає,задзвенів,дзюркотить....
Ответов: 2
ИП Астанов Олег Владимирович, 123022, Москва, 2-ая Звенигородская 11, ОГРН ИП 321774600791769, ИНН: 771475340879