+manoulenko

Старий дуб, що росте в Києві, упродовж 600 років бачив багато тварин і людей, які зупинялися під його кроною. Уяви й запиши історію, яку він міг би нам розповісти.

Ответы 2

Ответ
0,0/5
Ответ разместил: gmndel
+
Мгновенный доступ
50 баллов
ИЛИ
+
Доступ после просмотра рекламы
Ответы будут доступны после просмотра рекламы

У нас у дворі ріс величезний і могутній дуб, під його розлогими гілками все любили відпочивати в літній зной.Зімой дуб покривався мантією зі снігу, і як білий велетень височів над усіма. Одного разу над будинком пронеслася страшна гроза, дуб захистив нас, прийнявши удар блискавки на себя.Крона дерева згоріла, а стовбур розщепився, дуб став схожим на пораненого воіна.Все переживали, намагаючись до гіганту.Проізошло неймовірно, дуб заговорив і повідав нам свою історію.

Двісті років тому, молодий дубок пробився з жолудя на свет.Рос він швидко, прагнув поглянути на світ з висоти.В його молоді роки повз проїздили вози і карети, запряжені лошадьмі.Купци поспішали в крамниці, а робочий люд на работу.Шли часи, революції і війни проходили повз, а птиці розповідали дубу все новости. Замість коней з'явилися автомобілі, в кожному будинку загорівся свет.Под дубом люди читали газети і книги, а зараз лише дивляться новини інтернета.Дуб старий, він побачив чимало, тому не боїться піти на покой.Вокруг ростуть молоді дубки, які залишаться з людьми, даючи їм тінь влітку і захищаючи від блискавок під час грози

Ответ
0,0/5
Ответ разместил: zadoroznakk
+
Мгновенный доступ
50 баллов
ИЛИ
+
Доступ после просмотра рекламы
Ответы будут доступны после просмотра рекламы

ответ: дружба — один з найпрекрасніших проявів людських почуттів та емоцій. емоційний стан людини значно поліпшується, якщо вона людьми, що є близькими їй за духом.

практично кожному з нас потрібен друг і кожен знає, як іноді важко, коли немає поруч нікого. найголовніше у дружбі, на мою думку, взаєморозуміння, підтримка, увага, терпіння та любов один до одного. якщо хочеш дружити, повинен розуміти, що це не тільки приємне проведення часу, але й відповідальність, коли твій друг потребує підтримки — чи то емоційної, чи матеріальної.

объяснение:

Другие вопросы по Українськой літературе

Категория
Українська література, svetapavlovskaa73
Як діти повинні ставитися до матері...
Ответов: 2
Категория
Українська література, bogdanbia
Надо вопрос №1 лось йшов до річки, знову захвилювався і насторожився, бо: почув людські крики; побачив зграю хижаків; раптом йому знов вчулося жалібне поскрипування гілляки. у ньог...
Ответов: 3
Категория
Українська література, elusik40
Романтичне і буденне в творі "тореадори з васюківки"іть!...
Ответов: 3
Категория
Українська література, dilnazamantayeva03
Складіть,будь ласка, сенкан про юлька ващука на завтра потрібно, будь ласка) ​...
Ответов: 2
Категория
Українська література, hay20top
Лист послання майбутнім покалінням: " як наслідування т.шевченко"​...
Ответов: 1
Категория
Українська література, vladimir030807
Какой ты представляешь нашу украину в будущем. написать небольшое сочинение-мечту...
Ответов: 3