Фи
Физика
09.06.2022 16:43
Решено

Поезд подходя к станции замедляет движение. в каком направлении в это время легче тащить по полу тяжелый

Поезд подходя к станции замедляет движение. в каком направлении в это время легче тащить по полу тяжелый ящик - по ходу или в обратном направлении? почему?
Лучшие ответы
evelenbar
15
4,6(80 оценок)
09.06.2022 14:42

Ящик легче тащить по ходу поезда. Это обусловлено силой инерции. Кинетическая энергия, снабженная ящику во время движения поезда заставляет его двигаться в том же направлении, то есть по ходу поезда.

azateybaikal
11
4,5(81 оценок)
09.06.2022 15:46
Принцип роботи водяного охолодження Сам процес охолодження являє собою термодинамічну систему за участю провідної тепло рідини і нагріваються елементів. Відведення тепла від процесора, чіпсета, відеокарти, жорсткого диска та ін. Відбувається за рахунок передачі тепла рідини через герметичний теплообмінник, іменований Ватерблок. У складних системах все ватерблокі під’єднані до розсіює радіатора, вступаючи на який вода охолоджується, передаючи йому тепло. У повітряних системах охолодження надлишки тепла переносить повітря, теплопровідність якого набагато нижча води, а розсіювання тепла відбувається все тим-же через радіатор. Система теплообмінників може бути як послідовної, так і паралельної: обидва варіанти досить ефективні. Також можливе змішане підключення, якщо в ньому є необхідність зважаючи конструкції ПК. Найчастіше в типових СВО використовують дистильовану воду, іноді з домішками барвників або люминесцирующих компонент. Вода проходить свій цикл в системі за рахунок тиску, створюваного помпою. За час проходження вона встигає нагрітися (забрати тепло) і охолонути, повернувшись в резервуар для повторного циклу. Основні елементи СВО: теплообмінника (ватерблок) — не менше 1 радіатор водяна помпа фітинги шланги дистильована вода датчики температури У більш просунутих системах використовуються також спеціальні контролери для помпи для управління потоком, температурою і витратою води. Крім керуючого ланки, в СВО також застосовують датчики температури, які опитує контролер, крани для зливу рідини, фільтри і відсік для води. Отже, ватерблок або теплообмінник — це, по суті, основна ланка в охолодженні елементів ПК. Він складається з металевого блоку (найчастіше мідного), який у свою чергу має різну конструкцію, починаючи із мультиканальною і закінчуючи простим плоским дном. Від варіацій структури ватерблока залежить ефективність охолодження — чим більше площа торкання і теплопровідність металу блоку і елемента ПК — тим швидше нагрівається елемент, наприклад, процесор, передасть теплову енергію теплообміннику, а він у свою чергу воді. Зазвичай ватерблокі ставляться на найбільш важливі, що сильно гріються елементи системного блоку: процесор, північний міст, відеокарта та ін.
Ananasabricos
15
4,4(90 оценок)
09.06.2022 00:12

Рычажные весы действуют по принципу сравнения масс тел положенных на разные чашки весов. На одну чашку весов помещается измеряемое тело, а на другую гири, т.е. тела с известными массами. После того как вы добились, подбирая гири равновесия весов можно подсчитать сумму масс помещенных на чашку гирь и получить массу тела. Перед началом измерений нужно уравновесить весы. То есть добиться, чтобы стрелка их как можно более точно указывала на центральную риску. Сделать это можно, кладя на более легкую чашку весов кусочки бумаги или картона. 


1)в каких пределах можно измерить массу тел на рычажных 2)чему равны абсолютная инструментальная пог
Присоединяйся к нам!
Или зарегестрируйтесь
Уже есть аккаунт? Войти