Ма
Математика
03.02.2023 21:11
Решено

Один рабочий работал 3 дня, по 7 часов а другой 2 дня, по 8 часов. вмести они заготовили 481деталь.

Один рабочий работал 3 дня, по 7 часов а другой 2 дня, по 8 часов. вмести они заготовили 481деталь. сколко деталий изготовил каждый рабочий, если за час они заготовляли деталий поровну ?
Лучшие ответы
icrupnov
19
4,4(4 оценок)
03.02.2023 14:37

481/(3*7+2*8)=13(деталей за1час)

 

21*13=273(деталей 1рабочий)

16*13=208(2рабочий)

shulyakovatati
16
4,6(37 оценок)
03.02.2023 22:47
Етичні цінності — це норми поведінки, які встановлювались на протязі всього життя людства. Це неписані правила поведінки людини. Без них не склались нормальні відносини в суспільстві.Є етичні цінності які склались історично. Кожну дитину з дитинства виховують батьки, розповідаючи їй які повинні бути моральні норми поведінки, показують власним прикладом, як вона повинна себе вести в суспільстві, виховують вихователі вдитячому садку, вчителі в школі, та все одно, в будь яких ситуаціях вона вибирає сама, як їй поводитися, вибирає ті моральні цінності, які їй підходять, або подобаються. Людина має прагнути бути етичним, та високоморальною особистістю. Та намагатися самостійно виховувати в собі найкращі моральні якості.На мою думку, однією із важливих етичних цінностей є поважне та чемне ставлення до людей. Терпіти їх недоліки, розуміти, що всі ми люди. Що не існує поганих людей, є люди яких ми не розуміємо. Поважати людей, які досягли професійних висот. Поважати людей похилого віку.Наступна цінність – справедливість. Людина повинна намагатись бути чесною по відношенню до себе і до інших. Робити вірні висновки з будь-яких ситуацій, розцінювати їх. Я вважаю, що справедливість — це необхідна якість викладача, вихователя. Вчитель повинен завжди справедливо відноситись до своїх учеників, студентів. Поважати їх як особистість. Вірно оцінювати їх перемоги або поразки. Особливо у дітей молодшого шкільного віку. Велику роль в нашому житті відіграє особисте відношення до будь кого, будь чого. Але це не повинно відбиватись у професійній сфері «дружба дружбою, служба службою». Вчитель не має права виділяти «улюбленців». До всіх дітей вихователь має ставитись однаково справедливо.Сміливість – дуже важлива якість людини, яку я прагну надбати. Це вміння не боятись відстоювати свої права, висказати свою думку. Це дуже корисна якість вміти довести свою правоту. Але при цьому сміливість не повинна перерости в наглість. Треба вміти себе поводити поважно, чемно і сміливо водночас.
Ще одна важлива цінність це самообладання. Вміти себе тримати в руках,не виходити з себе, мати ясний розум, та спокійний стан в будь-яких життєвих ситуаціях. Вміти тримати свої емоції при собі. Зробити так, щоб твій настрій ніяк не відбивався на твоїй поведінці, відношенню до інших людей, щоб потім, згодом не було соромно за свої емоції, бо вони пройдуть, ти заспокоїшся, а інша людина із-за цього може потім переживати. Це одна з важливих якостей педагога. Залишати свої проблеми, завжди бути в доброму гуморі. Та в спокійному стані. Це надзвичайно важлива якість для будь-якої людини.Співчуття. Важлива якість для людини. Вміти вислухати, співчувати, намагатись до Мабуть без цього не існували дружні стосунки. Люди повинні допомагати один одному. У кожного повинна бути людина, якій вона може поскаржитись, а та зможе її вислухати, і при нагоді до Дуже важливими є етична поведінка на роботі. Особливо етичних норм повинні дотримуватись керівні посади. Керівник не має права підвищувати свої повноваження, не справедливо ставитись до працівників. Вимагати від них більше, ніж є у працівника в обов’язках. Робити зауваження привселюдно не завжди є вірно, так як це може зіпсувати стосунки в колективі, особливо коли йде річ про викладача. Неможна робити зауваження викладачу при дітях. Так як вчитель може втратити свій авторитет в їх очах. Це треба робити особисто.Важливо бути доброю людиною. Намагатись робити добро.
famousgirl
11
4,8(12 оценок)
03.02.2023 10:15
Эл. з. т. :
+
1.не затекает рука при печатаньи.
2.электронная проверка ошибок.
3. более понятный текст.
4.быстрый процесс.
5.экономия.(ручек,карандашей...)
6.быстрая отправка текста.
7. возможность скопировать текст с интернета за короткое время.
8.возможность добавить изображение без ножниц и клея.
9.компактность в использовании.
10.популярность среди нового поколения.
_
1.портится зрение.
2.после долгого печатанья хочется спать, что частому употреблению напитков содержащих бодрящий эфект.(кофе, энергетики...)
3. трата на электричество.
4. трата на краски для принтера.
5.не возможно подписать документ при электронной отправке.
5. если печатать то не обойтись без файла и тому подобного, что также требует затрат.
6.трудность в составлении задач и примеров,так как на клавиатуре нет знаков : и т. п.(не всегда)
7.возможна малая трата средств на интернет.
8. при малейшем сбое фаил может пропасть.
9.если человек не сохранил значимый фаил это может ухудшению психики. как и просто проведение времени за компьютером.
пока всё.
Присоединяйся к нам!
Или зарегестрируйтесь
Уже есть аккаунт? Войти