Ли
Литература
09.07.2022 06:43
Решено

Сочинение мои любимые народные сказки

Лучшие ответы
dashani7562
19
4,5(32 оценок)
09.07.2022 14:38

Когда мне исполнилось 7 лет ,в  день рождения мне подарили книгу. она называлась  сборник русских народных сказок.Книга была очень большая.Я захотела почитать эту книгу, но мама сказала , что я ещё не умею читать.Я заплакала , но это делу не Я стала ждать когда мне мама почитает книгу, но мама была занята.. Через некоторое время пришла сестра. Я ее попросила почитать мне . Она согласилась. Мы селе на диван , взяли книгу, и она начала читать..Книга была очень интересная там было много картинок.Мы дочитали книгу до конца. Сестра спросила какой сказка мне понравился больше всего. я ей ответила , что мне понравилась Крошечка Ховрошечка.

1234567890dd
9
4,5(49 оценок)
09.07.2022 07:39
Никита - главный герой произведения Андрея Платонова "Никита". Это пятилетний мальчик, любопытный и любознательный, выдумщик и фантазёр, отец которого ушёл на фронт, а мама постоянно работала, чтобы прокормить себя и сына.
Никита не по годам взрослый и самостоятельный малыш. Мама доверяла ему дом, и он старался вести себя, как взрослый, обходя своё нехитрое хозяйство: сарай с бочкой, плетень, покосившуюся баньку, заброшенный колодец, земляные норы, старый пень.
После общения с возвратившимся с войны отцом Никита понимает: то, что сделано трудом, с любовью и заботой, несёт добро. 
Это главный урок, который получил мальчик в свои пять лет.
autist1707
5
4,5(83 оценок)
09.07.2022 02:26
Как то так

На моє переконання, здоров’я — це найбільший скарб людини. З розвитком сучасного світу люди часто забувають про це. Матеріальні цінності, які щодня засліплюють нам очі, затьмарюють також і наш розум, і така важлива річ, як здоров’я, стає другорядною проблемою. Часто це стається мимовільно: ми не помічаємо, що п’ємо, що вживаємо в їжу, чим дихаємо і скільки рухаємось. А тим часом наше здоров’я ламається…

Здоровий б життя повинен бути першочерговим завданням кожного з нас, якщо ми сподіваємось на щасливе майбутнє. Довести своє твердження я можу наступними аргументами.

По-перше, людина, яка в молодості не шанувала свого фізичного стану, не почуватиметься добре в старості, якщо їй пощастить дожити до цього періоду людського життя. Саме від нас залежить, як виглядатиме наше потомство та й людство загалом через добрий десяток років. Страшно собі уявити, що майбутнє нашого світу в наших руках.

По-друге, становлення здорового організму — це річ поступова та непереривна. Якщо здоров’я не стоїть серед твоїх пріоритетів сьогодні, то через деякий час твоя байдужість дасть про себе знати. «Шило в мішку не сховати», як і не сховати недбалості до себе та свого фізичного стану.

Скарбниця світової літератури дає багато прикладів щодо порушеної проблеми, адже вона була актуальною сто років тому, такою залишається й зараз. Щодо цього яскравим прикладом може слугувати образ Чіпки з роману Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Цей герой намагався боротись з несправедливістю та соціальною нерівністю, проте, врешті-решт, став на шлях, який перекреслив усі його благі наміри. А причиною цього став як психологічний стан Чіпки, що є ланкою загального здоров’я, так і шкідлива звичка: надмірне вживання алкоголю.
Присоединяйся к нам!
Зарегестрируйтесь
Уже есть аккаунт? Войти