+matmusaevmarupzon

Цифровая развитие малого и среднего безнеса

Ответы 2

Ответ
0,0/5
Ответ разместил: elenakarpeeva9
+
Мгновенный доступ
50 баллов
ИЛИ
+
Доступ после просмотра рекламы
Ответы будут доступны после просмотра рекламы

радіаційна небезпека

аварія з викидом (розливом) радіоактивних речовин - аварія на радіаційно небезпечному об’єкті, яка спричинила викид (розлив) радіактивних речовин за межі встановлених захисних бар’єрів, і (чи) потужність дози іонізуючого випромінювання перевищує встановлені норми і загрожує довкіллю.

радіаційне забруднення - забруднення поверхні землі, атмосфери, води, продуктів харчування, харчової сировини, кормів та різних предметів радіоактивними речовинами у кількості, що перевищує рівень, встановлений стандартами, нормами і правилами радіаційної безпеки.

виникнення аварій (катастроф) на транспорті, підприємствах та енергетичних установках з викидом радіоактивних речовин становить сарйозну небезпеку.

фактори небезпеки викиду (розливу) радіоактивних речовин:

забруднення навколишнього середовища, небезпека для всього живого, що опинилося на забрудненій місцевості (загибель людей, тварин, знищення посівів та і крім того, внаслідок можливого атомного вибуху виникнення сильних руйнувань на значній території.

пропонуємо заходи, необхідні кожній людині, яка може опинитися у районі можливої аварії з викидом (розливом) радіоактивних речовин.

досвід ліквідації аварії на аес показав високу ефективність цих заходів.хімічна небезпека.

аварії (катастрофи) на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію сильнодіючих отруйних речовин (сдор), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид та інші. це являє серйозну небезпеку для населення, заражене повітря уражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.

фактори небезпеки викиду (розливу) хімічно небезпечних речовин: забруднення навколишнього середовища, небезпека для всього живого, що опинилося на забрудненій місцевості (загибель людей, тварин, знищення посівів та і крім того, внаслідок можливого хімічного вибуху виникнення сильних руйнувань на значній території.

Ответ
0,0/5
Ответ разместил: matrioshka2209
+
Мгновенный доступ
50 баллов
ИЛИ
+
Доступ после просмотра рекламы
Ответы будут доступны после просмотра рекламы

ответ:

а есть категории травм?

Другие вопросы по ОБЖ

Категория
ОБЖ, magnitra
Почему российский закон придает особое значение регулирования труда работников в возрасте до 18 лет ? ​...
Ответов: 3
Категория
ОБЖ, ykazka1
Можете сделать также с духовной и социальной ?...
Ответов: 2
Категория
Схемы составляющих здоровья (, духовная, социальная)...
Ответов: 3
Категория
На улицу утром приходит весна, сосульки несёт за плечом, и каждый сугроб открывает она каким-то волшебным ключом.1 определить род имен существительных2 сделать синтаксический разбо...
Ответов: 3
Категория
ОБЖ, ffaer277
Под загрязнением пресных вод понимается? ​...
Ответов: 3
Категория
ОБЖ, avtorknigi93
Какими должны быть действия при остановке венозного кровотечения у человека? 1) не следует дотрагиваться до раны 2) промыть рану и обработать антисептиком 3) наложить давящую повяз...
Ответов: 1