+anastasiaivanova203

Рассчитать цепь постоянного тока U=220B, R1=7 Ом; R2=24 Ом; R3=40 Ом; R4=20 Ом; R5=10 Ом; R6=10 Ом. Определить эквивалентное сопротивление цепи и токи в ветвях.

Ответы 2

Ответ
0,0/5
Ответ разместил: irinazilinskih
+
Мгновенный доступ
50 баллов
ИЛИ
+
Доступ после просмотра рекламы
Ответы будут доступны после просмотра рекламы

морковные палочки - 29 ккал

гриль гурме-896 ккал

Ответ
0,0/5
Ответ разместил: stolbovdmitrij30
+
Мгновенный доступ
50 баллов
ИЛИ
+
Доступ после просмотра рекламы
Ответы будут доступны после просмотра рекламы

кожен день люди споживають воду, багато води. вода - саме життя, кожен день людина потребує того, щоб пити.

жива вода для всіх не з'являється в сучасному світі нізвідки. але, слава богу, вченим, технікам і робітникам є способи доставити воду людям. це і очисні споруди, які фільтрують стічні води. це і опріснювальні установки, які з солоної води роблять питну. це і насоси, які качають воду з підземних джерел. наприклад, в пустельних землях австралії люди видобувають воду з величезної підземного басейну, що дивом природи утворився в піщанику. чи не просочилася б вода за століття в величезну підземну губку - і майже всьому населенню австралії не було б, що пити.

ми можемо не економити воду, коли приймаємо душ. десь же в цей час жінки набирають каламутну воду з річки, щоб принести своїй родині, тягнуть додому важкі відра. десь крапля чистої води на вагу золота

взагалі з глузду з'їхати, в середньому житель міста на планеті витрачає в середньому від двохсот до чотирьохсот літрів води на своє життя-буття. я, правда, не знаю, хто вважав, це підраховано в середньому. і з часом витрата води став більше, ми витрачаємо вдвічі більше води на себе, ніж наші бабусі і дідусі.

іноді вода виливається дарма по дурості. через зламаний кран, неекономічний пральну машинку, підтікає бачок в туалеті. а при цьому більше мільярда людей на планеті позбавлене нормальної питної води або відчуває її недолік.

є дуже багато способів економити воду. наприклад, поставити спеціальну насадку-аератор на кран або душ, щоб знизити напір. часто натиск води в побутових пристроях більше, ніж реально потрібно сім'ї, яка ними користується.

щоб донести дорогоцінний ковток чистої води до людини, інші люди будують водопроводи, бурять свердловини на кам'янистому ґрунті. мені здається, їх варто подякувати за це від душі.

Другие вопросы по Другим предметам

Категория
Другие предметы, msdaryahambieva
Вычислите площадь фигуры у=2/х; у=3-х...
Ответов: 3
Категория
Другие предметы, sheinaoksanka
Ef және kl түзулері- перпендикуляр түзулер...
Ответов: 3
Категория
Другие предметы, chepilanastasia18
Экология, 9 класс. 1. какое влияние оказывают леса на газовый состав атмосферы? 2. каким образом леса пополнению запасов подземных вод? 3. как леса очищению используемых в сельском...
Ответов: 2
Категория
Другие предметы, meserakova363
(украина) назви види водойм природні. штучні...
Ответов: 2
Категория
Другие предметы, Skoll
Решите по готовым чертежам❤️ молю...
Ответов: 2
Категория
Другие предметы, ienateterina8111
А)написать выражение для нахождения площади полной поверхности куба используя формулу s= 6а²; б)написать выражение для нахождения объема куба, используя формулу v=a³а= 3х-2прям все...
Ответов: 2